FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • ویدئو
  • تصاویر
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
مارک های: فوروا
تعداد کارمندان: 120~170
فروش سالانه: 7 million-7.7 million
سال تاسیس: 2002
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
معرفی

Forwa به عنوان پیشرو در تولید قالب های پلاستیکی در چین، فعالانه و صادقانه در تلاش برای بهبود خود بوده است.و ما در قالب سازی و ساخت قطعات پلاستیکی کار خوبی انجام داده ایم و اعتبار زیادی داریم.

شرکت ما با مونتاژ ساخت، طراحی، مهندسی و بازاریابی، خود را در زمینه قالب سازی و قالب گیری قطعات پلاستیکی مشغول کرده و عنوان شرکت گواهی ISO9001:2000 را به دست آورده است که سیستم 5S را به مدیریت معرفی کرده است.برای اینکه نیازهای مشتریان مختلف را به درستی و موثر برآورده کنیم، ما یک تیم ویژه به نام تیم هزینه و فناوری ایجاد کردیم تا DFM (طراحی برای تولید) را برای مشتریان برای هر پروژه انجام دهد.

در حال حاضر محصولات ما شامل قطعات مختلف خودرو، الکترون، لوازم جانبی کامپیوتر، کاربرد خانگی، کاربرد صنعتی و پزشکی در سراسر جهان به فروش رسیده و نظر مطلوب مشتریان را به خود اختصاص داده است.

 

ما تیمی از سایت های تولید برتر هستیم که قادر به انجام کل پروژه از جمله طراحی، ابزارآلات، ساخت، چاپ، مونتاژ، بسته بندی، ترتیب حمل و نقل هستیم.این نه تنها برای ساخت فلز، بلکه برای قالب گیری تزریقی، حتی ترکیبی نیز کاربرد دارد.

چین FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. نمایه شرکت 0

 

ما به عنوان حرفه ای در این خط با بودجه کافی، امکانات پیشرفته مختلفی در خانه داریم که اکثر آنها از ژاپن، آلمان و ایالات متحده آمریکا وارد می شوند.

برای اینکه همه کارکنان خود را پایدار و با تحصیلات خوب نگه داریم، ما چیزهای زیادی را به آموزش و آموزش اختصاص می دهیم، به ویژه برای مهندسان و تکنسین ها.از این رو همگی در راه اندازی ماشین آلات به روز معرفی شده توسط این شرکت همیشه مسلط هستند.
چین FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. نمایه شرکت 1
 

 

 

مشتری محترم ما

Forwa با بهبود کیفیت خوب و خدمات عالی و همچنین قابلیت اطمینان مشتری، از قدرت به قوت خود گذشته است.

فوروا توجه بیشتری به آموزش تکنسین ها و توسعه فرهنگ شرکتی دارد.
Forwa بهترین شریک شما خواهد بود و همیشه با شما برای خلق فردای درخشان خواهد بود.

چین FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. نمایه شرکت 2 

 

تاریخ

کارخانه فروا در ژوئن 2002 در روستای چونگتو ، شهر چانگان ، شهر دانگوان تاسیس شد.

 

شرکت Forwa (HK) Ltd در اکتبر 2003 تاسیس شد.

 

کارخانه فرووا در سپتامبر 2004 به Xinsha Ind.Zone ، روستای Shatou ، شهر Chang'an ، شهر Dongguan نقل مکان کرد.

 

فروا در سپتامبر 2006 گواهینامه های ISO9001 و ISO14001 را دریافت کرد.

 

در حال حاضر ، فروا از ماه می 2008 در شانگشا واقع شده است ، که مساحت کارخانه آن به 3600 متر مربع می رسد

 

سرویس

Forwa Mold در زمینه مجرد تخصص دارد:

 

1. طراحی و ساخت قالب تزریق دوگانه (شامل ابزار اولیه)

2. نمونه سازی سریع

3. ماشینکاری CNC

4. ریخته گری

5. اکستروژن پلاستیک و آلو

6. مهر زنی فلز

7. تزریق تزریق تک رنگ / دو رنگ / نقاشی / چاپ / پرداخت ،

8. قالب تزریق فلز

9. ریخته گری سرمایه گذاری

 

تولید کننده مونتاژ قطعات و قطعات.ما خدمات یک مرحله ای ، از خرید مواد ، مهندسی ، تولید ، مونتاژ ، بسته بندی ، مدیریت لجستیک جهانی ، تا صنایع مختلف ، از جمله لوازم الکترونیکی مصرفی ، سیستم های سرگرمی ، فناوری اطلاعات ، خودروها و تجهیزات پزشکی را ارائه می دهیم.

 

قالب Forwa به شرکت مدرن تبدیل شده است که می تواند خدمات طراحی قالب ، ساخت قالب پلاستیکی ، چاپ و مونتاژ را ارائه دهد.

ما از هیچ تلاشی برای آموزش کارکنان ، به روزرسانی امکانات ، بهینه سازی سازمان برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان ، با چشم انداز کیفیت اول ، ارائه به موقع و کامل بعد از خدمات ، دریغ نمی کنیم.
چین FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. نمایه شرکت 0
مونتاژ

مهارت های موجود Forwa Mold برای مجموعه های مکانیکی و الکترو مکانیکی ، پلاستیکی یا فلزی یا ترکیبی ، به سرعت محصول شما در بازار کمک می کند.ما می توانیم مونتاژهای کاملی را برای شما انجام دهیم ، یا می توانیم "کیت" قطعات را برای مونتاژ نهایی در تاسیسات شما تهیه کنیم.

 

سیستم های زمانبندی و کنترل موجودی ما به صورت جداگانه طراحی شده اند تا نیازهای "به موقع" را برای هر مشتری حداکثر کنند.قابلیت EDI (مبادله الکترونیکی داده ها) با حذف کاغذبازی معاملات را سرعت می بخشد.و برنامه های "موجودی مدیریت شده توسط تامین کننده" ما اطمینان می دهد که شما قطعات را آماده کرده اید و آماده پاسخگویی به نیازهای تولیدی خود در مکان و زمان مناسب هستید.

 

در صورت لزوم ، ما برنامه های "JIT II" را ارائه می دهیم و یکی از متخصصان ما را در مرکز شما برای هماهنگی سفارشات و تحویل قرار می دهیم.تعهد دیگر Forwa Mould این است که شریک قوی شما باشد.

 

 

 

تیم ما

امکانات پیشرفته و کارکنان ماهر

 

به عنوان متخصص در این خط با بودجه کافی ، ما امکانات پیشرفته مختلفی در خانه داریم که اکثر آنها از ژاپن ، آلمان و ایالات متحده وارد می شود.
به منظور حفظ ثبات و تحصیلات عالی همه کارکنان ، ما هزینه های زیادی را به آموزش و پرورش اختصاص می دهیم ، به ویژه برای مهندسان و تکنسین ها.بنابراین ، همه آنها همیشه در کار با ماشینهای به روز شده معرفی شده توسط شرکت مهارت دارند.

سازماندهی مثر
"کیفیت اول ، تحویل به موقع ، کامل بعد از سرویس" اصول ما در معامله است."سیستم کنترل هزینه و تولید" منحصر به فرد ما به ما کمک می کند تا مراحل خدمات را هماهنگ کنیم.برای پیاده سازی راه حل "طراحی برای تولید" و صرفه جویی در هزینه برای مشتری خوب است.علاوه بر این ، راه حل تجارت EDI به ما کمک می کند از شر کاغذهای اضافی خلاص شویم و کارآیی معاملات را افزایش دهیم ، که در پول و زمان ما صرفه جویی می شود ، در نتیجه ، زمان و هزینه محصول شما را نیز ذخیره می کند.

چین FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. نمایه شرکت 0

چین FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. نمایه شرکت 1

چین FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. نمایه شرکت 2