Images
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
خط تولید

قابلیت سرویس مجتمع
ما یک تیم از سایت های تولید کننده برتر است که قادر به اداره کل پروژه، از جمله طراحی، ابزار، تولید، چاپ، مونتاژ، بسته بندی، حمل و نقل. این نه تنها برای ساخت فلز، بلکه برای قالب گیری تزریقی، حتی ترکیبی است.
ما یک تیم بازاریابی داریم که بسیار حساس به بازار است. سپس ما می توانیم به خواسته های بازار و نوسانات در زمان پاسخ سریع بدهیم.
انواع خدمات ما می تواند کارهای کاغذی و بار مدیریت و برنامه های فروشندگان را کاهش دهد.

امکانات پیشرفته و کارکنان ماهر

حرفه ای در این خط با صندوق کافی، ما امکانات پیشرفته ای در خانه داریم که بیشتر آنها از ژاپن، آلمان و ایالات متحده آمریکا وارد می شوند.
به منظور حفظ تمام کارکنان ما پایدار و تحصیلکرده است، ما به آموزش و پرورش و مخصوصا برای مهندسین و تکنسین ها اختصاص می دهیم. بنابراین، همه آنها همیشه در مدیریت ماشین های به روز شده معرفی شده توسط شرکت مهارت دارند.

سازمان تأثیرگذار
"کیفیت اول، تحویل در زمان، کامل پس از خدمات" اصل ما در معامله است. سیستم تولید و کنترل هزینه ما منحصر به فرد ما به ما کمک می کند که مراحل سرویس را هماهنگ کنیم. این برای اجرای راه حل "طراحی برای تولید" و صرفه جویی در هزینه برای مشتری مناسب است. علاوه بر این، راه حل تجارت EDI به ما کمک می کند تا از کارهایی که از کار بیرون رفته خلاص شویم و بهره وری معامله را بهبود بخشیم، که به موجب آن زمان و هزینه ما را صرفه جویی خواهد کرد.

لیست قابلیت

قالب Forwa قادر به ارائه طیف گسترده ای از خدمات از طراحی قالب، ساخت، قالب گیری پلاستیکی بخش به چاپ، مونتاژ، بسته بندی، و حمل و نقل.

(به این محدود نمی شود)
مهندسی / فنی
* طراحی قالب
* تجزیه و تحلیل جریان قالب
*مدیریت پروژه
* تامین کننده مدیریت موجودی
* طراحی برای ساخت
* تجزیه و تحلیل ارزش

ساخت قالب
* قالب تا 2000 تن
* سطوح مجتمع
* مجمع لامپ
* قابلیت Hot-Runner

قالب تزریق فنی
* 20 از طریق 1000 تن فشار تزریق قالب
* فوم ساختاری
* دقت کوچک و لوازم آرایشی بزرگ
* فشار مخزن گاز
* فشار بالا Thinwall
* رباتیک و خودکار انتخاب و محل

عملیات ثانویه
* CNC ماشینکاری
* جوش صوتی
* پخت حرارت
* مهر زنی داغ
* پد چاپ
* حلال حلال

به پایان رساندن
* بر اساس رنگ آب
* رنگ پودر رنگ
* EMI / RFI اسپری بر روی محافظ

OEM / ODM

به منظور رفع نیازهای مشتری، ما خط تولید خود را ارتقاء دادیم و در همان زمان سفارشات را از سراسر دنیا در اختیار داشتیم. همراه با گسترش خط تولید، بسیاری از تجهیزات پیشرفته به کارخانه ما معرفی شده است، که عمدتا قابلیت تولید ما را بهبود می بخشد.
در کارگاه، کارکنان ماهرانه ما با تجهیزات پیشرفته با تکنیک پایدار کار می کنند تا مشتریان محصولات با کیفیت بالا را ارائه دهند. مهندسان تولیدی با تجربه و مهندسین QC با کارگران خط تولید کار خواهند کرد تا بخش تکنولوژی و مشکلات مربوط به تولید را حل کنند. ما سیستم کنترل کیفیت ISO9001: 2000 را در تولید پیاده سازی می کنیم. در شرکت ما، همه می دانند که مسئولیت کیفیت و مشتری را بر عهده دارند. ما افتخار می کنیم که ما همیشه می توانیم محصولات با کیفیت خوب را ارائه دهیم که می تواند خواسته های تحمل و زیبایی شناختی مشتریان را برآورده سازد. ما همچنان این نوع حس مسئولیتی را در نظر خواهیم داشت تا مشتریان خود را برای هر منظور خود خدمت کنیم و تمام کالاهای دریافتی آنها را به طور استاندارد تضمین کنیم.
خط تولید ما همیشه آماده برای انجام خواسته های خود با محصولات با کیفیت بالا و خدمات به موقع است.

مدیریت پروژه و قدرت مهندسی

Aropt یک سیستم ERP یكپارچه برای برنامهریزی و كنترل كل فرآیند پروژه را از نقل قول، طراحی، تولید، آزمایش، تولید و تحویل.

فورا یک تیم مهندسی و طراحی با تجربه و کارآمد، با طراحی جامع مدیریت پروژه و طراحی قالب طراحی شده است.

نرم افزار Advance 2D / 3D از طیف وسیعی از فرمت تاریخ پشتیبانی می کند.

ارتباط مثبت با مشتریان چینی، انگلیسی، ژاپنی، آلمانی و غیره

تحقیق و توسعه

قالب Forwa دارای تیم مهندسی شامل 70 مهندس و تکنسین است.

ما یک تیم ویژه به نام «تیم هزینه و تکنولوژی» ایجاد می کنیم. مدیر پروژه تعیین شده می تواند تمامی فرآیند طراحی را هماهنگ کند. این تیم متشکل از نمایندگان هر گروه از جمله کارشناسی ارشد، مهندس تولید، مهندس QC و غیره می باشد. به عنوان یک واحد کامل، هیچ تلاش ای برای ارائه بهترین سرویس برای مشتریان ما نخواهند داشت.

Forwa دارای یک سیستم قوی CAD / CAM و سیستم سوئیچینگ کامل اطلاعات مهندسی است که ما را قادر می سازد تا انتخاب های الاستیک را برای ارائه خدمات به مشتریان خود فراهم کنیم. مشتری ما ارائه 2D یا 3D DXF، DWF، PRT، SAT، IGES یا STE قالب برای ما طراحی شده است. طراحان ما طراحی نقاله مونتاژ قالب را طراحی کرده و طرح فنی را آماده می کنند. ما همچنین می توانیم نقاشی طراحی را با اسکن کردن نمونه انجام دهیم در صورت لزوم.