Images
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه
خط تولید

قابلیت سرویس یکپارچه
ما تیمی از سایت های تولید برتر هستیم که قادر به انجام کل پروژه از جمله طراحی، ابزارآلات، ساخت، چاپ، مونتاژ، بسته بندی، ترتیب حمل و نقل هستیم.این نه تنها برای ساخت فلز، بلکه برای قالب گیری تزریقی، حتی ترکیبی نیز کاربرد دارد.
ما یک تیم بازاریابی داریم که نسبت به بازار بسیار حساس است.سپس می توانیم به تقاضاها و نوسانات بازار در زمان پاسخ سریع بدهیم.
خدمات متنوع ما می تواند کاغذبازی و بار اداری و برنامه های فروشنده را کاهش دهد.

امکانات پیشرفته و کارکنان ماهر

ما به عنوان حرفه ای در این خط با بودجه کافی، امکانات پیشرفته مختلفی در خانه داریم که اکثر آنها از ژاپن، آلمان و ایالات متحده آمریکا وارد می شوند.
به منظور حفظ ثبات و تحصیلات همه کارکنان خود، ما مقدار زیادی را به آموزش و آموزش اختصاص می دهیم، به ویژه برای مهندسان و تکنسین ها.از این رو همگی در راه اندازی ماشین آلات به روز معرفی شده توسط این شرکت همیشه مسلط هستند.

سازمان موثر
"کیفیت اول، تحویل در زمان، کامل پس از خدمات" اصل ما در معامله است."سیستم تولید و کنترل هزینه" منحصر به فرد ما به ما کمک می کند تا رویه های خدمات را هماهنگ کنیم.برای اجرای راه حل "طراحی برای تولید" و صرفه جویی در هزینه برای مشتری خوب است.علاوه بر این، راه حل تجارت EDI به ما کمک می کند تا از شر کاغذبازی های زائد خلاص شویم و کارایی تراکنش را بهبود بخشیم، که در هزینه و زمان ما صرفه جویی می کند و در نتیجه در زمان و هزینه محصول شما صرفه جویی می کند.

لیست قابلیت ها

قالب فوروا قادر است طیف گسترده ای از خدمات را از طراحی قالب، ساخت، قالب گیری قطعات پلاستیکی گرفته تا چاپ، مونتاژ، بسته بندی و ترتیب حمل و نقل ارائه دهد.

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه 0

OEM / ODM

به منظور رفع نیازهای مشتری، ما خط تولید خود را ارتقاء دادیم و در همان زمان سفارشات را از سراسر دنیا در اختیار داشتیم. همراه با گسترش خط تولید، بسیاری از تجهیزات پیشرفته به کارخانه ما معرفی شده است، که عمدتا قابلیت تولید ما را بهبود می بخشد.
در کارگاه، کارکنان ماهرانه ما با تجهیزات پیشرفته با تکنیک پایدار کار می کنند تا مشتریان محصولات با کیفیت بالا را ارائه دهند. مهندسان تولیدی با تجربه و مهندسین QC با کارگران خط تولید کار خواهند کرد تا بخش تکنولوژی و مشکلات مربوط به تولید را حل کنند. ما سیستم کنترل کیفیت ISO9001: 2000 را در تولید پیاده سازی می کنیم. در شرکت ما، همه می دانند که مسئولیت کیفیت و مشتری را بر عهده دارند. ما افتخار می کنیم که ما همیشه می توانیم محصولات با کیفیت خوب را ارائه دهیم که می تواند خواسته های تحمل و زیبایی شناختی مشتریان را برآورده سازد. ما همچنان این نوع حس مسئولیتی را در نظر خواهیم داشت تا مشتریان خود را برای هر منظور خود خدمت کنیم و تمام کالاهای دریافتی آنها را به طور استاندارد تضمین کنیم.
خط تولید ما همیشه آماده برای انجام خواسته های خود با محصولات با کیفیت بالا و خدمات به موقع است.

مدیریت پروژه و قدرت مهندسی

Aropt یک سیستم ERP یكپارچه برای برنامهریزی و كنترل كل فرآیند پروژه را از نقل قول، طراحی، تولید، آزمایش، تولید و تحویل.

فورا یک تیم مهندسی و طراحی با تجربه و کارآمد، با طراحی جامع مدیریت پروژه و طراحی قالب طراحی شده است.

نرم افزار Advance 2D / 3D از طیف وسیعی از فرمت تاریخ پشتیبانی می کند.

ارتباط مثبت با مشتریان چینی، انگلیسی، ژاپنی، آلمانی و غیره

تحقیق و توسعه

قالب فوروا دارای یک تیم مهندسی شامل 70 مهندس و تکنسین است.

ما یک تیم ویژه به نام "تیم هزینه و فناوری" ایجاد می کنیم.مدیر پروژه تعیین شده می تواند تمام مراحل طراحی را هماهنگ کند.این تیم متشکل از نمایندگان هر بخش از جمله استاد طراحی، مهندس تولید، مهندس QC و غیره است. به عنوان یک واحد کامل، آنها از هیچ تلاشی برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود دریغ نمی کنند.

Forwa دارای یک پلت فرم فنی قوی CAD/CAM و سیستم سوئیچینگ داده های مهندسی بی نقص است که ما را قادر می سازد انتخاب های انعطاف پذیری برای ارائه خدمات به مشتریان خود داشته باشیم.مشتری ما طراحی فرمت دو بعدی یا سه بعدی DXF، DWF، PRT، SAT، IGES یا STE را به ما پیشنهاد می کند.مهندسان طراح ما نقشه مونتاژ قالب را طراحی کرده و طرح فنی را آماده خواهند کرد.ما میتوانیمهمچنین در صورت لزوم با اسکن نمونه، نقشه طراحی را به پایان برسانید.

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه 0      FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه 1      FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. خط تولید کارخانه 2