products

خروجی هوا خودرو از قطعات تزریق قالب با مواد ABS در قالب 2cavities

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: FORWA
گواهی: ISO9001:2008
شماره مدل: F16100
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: 0.5 USD/PCS
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: یک هفته
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000pcs/ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: قالب تزریق پلاستیک مواد اولیه: ABS
حفره: 1 * 2 مواد هسته / حفره: 1.2343 / 1.2311 / SKD61، S136، P20، H13،738H ...
اتمام سطح: صیقل دادن سیستم دونده: دونده سرد
استاندارد: هسکو تایپ کنید: قالب قالب / قالب تولید سری
برجسته:

Custom Plastic Parts

,

Plastic Mould Parts


توضیحات محصول

خروجی هوا خودرو تزریق قطعات قالب با مواد ABS در 2 حفره قالب

مشخصات فنی:

قالب گیری تزریقی

دستورالعمل طراحی

قالب گیری تزریقی برای ساخت انواع قطعات متنوع از اجزای کوچک مانند جعبه باطری AAA به اجزای بزرگ مانند پانل های بدن کامیون استفاده می شود. هنگامی که یک جزء طراحی شده است، یک قالب ساخته شده و با دقت ماشینکاری می شود تا ویژگی های بخش مورد نظر را شکل دهد. قالب گیری تزریقی زمانی اتفاق می افتد که یک ماده پلاستیکی گرمانرم یا گرماسخت به یک بشکه گرم متصل شود، مخلوط شده و به داخل حفره قالب ریخته می شود، جایی که قبل از حذف، آن را سرد و سخت می کند.

TOOLING

قالب و die به صورت متناوب استفاده می شود تا توصیف ابزار مورد استفاده برای تولید قطعات پلاستیکی باشد. آنها معمولا از فولاد ضد زنگ، فولاد سخت، آلومینیوم و / یا آلیاژ مس بریلیوم ساخته می شوند. از این مواد، قالب های فولادی سخت را گران تر می سازند، اما کاربر را عمر طولانی خود را ارائه می دهد، که هزینه آن را به میزان کم با گسترش آن به مقدار بیشتری می پردازد. برای کم حجم و یا اجزای بزرگ، قالب های فولاد قبل از سخت شدن، گزینه ارزان تر و ارزان تر را ارائه می دهند.

قالب های ارزان تر از آلومینیوم تولید می شوند. وقتی طراحی و ساخته شده با استفاده از ماشین آلات CNC یا فرآیندهای ماشینکاری الکتریکی، این قالب ها می توانند از لحاظ اقتصادی دهها هزار تا صدها هزار قطعات تولید کنند. توجه داشته باشید که مس بریلیوم اغلب در مناطقی از قالب استفاده می شود که نیازمند حذف سریع گرما یا مکان هایی است که بیشترین گرمای برشی را ایجاد می کنند.

قالب گیری تزریقی

فرایند ریخته گری تزریقی از یک پلاستیک گرانول استفاده می کند که گرانش از یک قیف تغذیه می شود. یک پیستون پیچ نوع مواد را به یک اتاق گرم، به نام یک بشکه، جایی که آن را ذوب می شود، می سازد. پیستون همچنان پیشرفت می کند، فشار دادن پلیمر از طریق یک نازل در انتهای بشکه ای که در برابر قالب فشار داده می شود. پلاستیک وارد یک حفره قالب از طریق یک سیستم دروازه و دونده می شود. پس از حفره پر شده است، نگه داشتن فشار برای حفظ جابجایی ماده به عنوان آن را سرد می شود نگهداری می شود. در همین زمان، پیچ به گونه ای شکل می گیرد که شات بعدی به موقعیت آماده منتقل شود و بشکه بعد از گرم شدن بعدی به عقب برگردد. از آنجا که قالب سرد نگه داشته می شود، پلاستیکی به زودی پس از قالب پر می شود. هنگامی که بخشی از داخل قالب به طور کامل خنک می شود، قالب باز می شود و قسمت خارج می شود. چرخه قالب گیری تزریق بعدی شروع می شود که قالب بسته می شود و پلیمر به داخل حفره قالب تزریق می شود.

مواد ریخته گری تزریقی

انتخاب مواد: بسیاری از مواد گرمانرم موجود است. انتخاب به برنامه خاص بستگی دارد. نمودار زیر برخی از رایج ترین مواد مورد استفاده را نشان می دهد.

امروزه، ما در حال رانندگی در اتومبیل هستیم، بسیاری از ما، می توانند همان سطوح راحتی را تجربه کنند که ما در خانه و کار در آن عادت می کنیم. با فشار دادن یک دکمه یا اسلاید یک اهرم، انتقال بدون درز را از طریق گرمایش به خنک کننده و بازگشت به عقب مجددا انجام می دهیم بدون این که بدانیم این تغییر چگونه اتفاق می افتد. این است که، مگر اینکه چیزی از بین برود.

این هوا خروجی هوا یا پنجره هوا است. ما این قالب را با 2 حفره ساخته شده و ماده خام از قطعات پلاستیکی ABS است.

Forwa می تواند خدمات را از طراحی به تولید ارائه دهد، که ما از 24 دستگاه تزریق از 30T تا 250T ارائه می دهیم.

به سفارش تزریق قالب و سفارش تولید خوش آمدید.

اطلاعات تماس
anna

شماره تلفن : +8613712608657