• مورب پیچ M5 برای قالب بندی پلاستیکی دو اتصال دهنده مواد
  • مورب پیچ M5 برای قالب بندی پلاستیکی دو اتصال دهنده مواد
مورب پیچ M5 برای قالب بندی پلاستیکی دو اتصال دهنده مواد

مورب پیچ M5 برای قالب بندی پلاستیکی دو اتصال دهنده مواد

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FORWA
گواهی: ISO9001:2008 ISO14001:2004
شماره مدل: F15078

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1set
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: قالب: بسته بندی شده با کارتن چوب، قطعات پلاستیکی: جعبه
زمان تحویل: 30 روزه T1
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 50sets در هر ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: قالب تزریق پلاستیک تایپ کنید: قالب سری
حفره: 1 * 2 مواد هسته / حفره: 1.2343 / 1.2311 / SKD61، S136، P20، H13،738H ...
اتمام سطح: صیقل دادن سیستم دونده: دونده داغ
استاندارد: هسکو مواد اولیه: PC / ABS TPU
برجسته:

قالب تزریق پلاستیک

,

قالب تزریق تزریق

توضیحات محصول

مورب پیچ M5 برای قالب بندی پلاستیکی دو اتصال دهنده مواد

اتصال پیچ M5 را به قالب دو باند مواد مختلف قرار دهید قالب تزریق را وارد کنید

مشخصات فنی:

چسباندن قطعات پلاستیکی چیست؟

درج قالب سازی ترکیبی از فلز و پلاستیک، و یا ترکیبی از مواد و اجزای چندگانه را به یک واحد واحد. این فرایند از پلاستیک های مهندسی برای بهبود مقاومت در برابر سایش، استحکام کششی و کاهش وزن و همچنین استفاده از مواد فلزی برای مقاومت و هدایت استفاده می کند.

درجهای فلزی و بوشینگ برای تقویت خواص مکانیکی محصولات الاستومر پلاستیک یا گرمانرم است. قالب بندی درج باعث کاهش هزینه های مونتاژ و کار، کاهش اندازه و وزن بخش می شود، قابلیت اطمینان قطعات را بهبود می بخشد، و قدرت و ساختار بخشی بهبود یافته را با انعطاف پذیری طراحی پیشرفته تر می کند.

استفاده می کند برای درج:

انواع درجها را می توان به اجزای پلاستیکی قالب بندی کرد. این شامل تنوع آهن ربا، پیچ ها، پیچ و مهره ها، تماس ها، کلیپ ها، پین ها، پد های سطح بالایی، پرچ ها، مهره های سریع، بوشینگ، لوله ها و غیره ساخته شده در مواد مانند برنج، فولاد ضد زنگ، برنز، آلومینیوم، مس، MonelTM و آلیاژ نیکل / نیکل.

درباره پروسه

این فرایند همان روندی است که در قالب قالب گیری تزریقی استفاده می شود. گلوله های جامد از مواد خام ذوب شده و اکسترود شده به یک قالب - پلاستیک سپس جامد - و سپس مطبوعات باز می شود و قطعات قالب ریخته شده است.

قالب بندی درج از مواد مشابه با فرآیند قالب گیری تزریقی استفاده می کند. برای گرمای شدید، گرماسنجی مهندسی شده با حرارت بالا استفاده می شود. این مواد مقاومت در برابر درجه حرارت بسیار بالا و اجزای سازنده می توانند با توجه به خواص فیزیکی، الکتریکی و شیمیایی محیط بسیار خشن را تحمل کنند.

قرار دادن در قالب به صورت دستی یا به صورت اتوماتیک قبل از تزریق ماده به قالب قالب بندی می شود. سپس، به عنوان ماده جریان را به ویژگی های زیر در داخل، درج است بسیار امن تر از آن است که اگر آن را به یک جزء قبلا قالب شده مونتاژ شده است.

بعضی از تولید کنندگان قالب گیری تزریقی از قالب های عمودی / عمودی تزریق استفاده می کنند که از جاذبه برای کمک به روند قالب گیری درج با نگه داشتن درج در موقعیت در هنگام بستن قالب استفاده می کنند.

اکثر مطبوعات عمودی دارای یک ویژگی است که با استفاده از چند بخش نیمه قالب پایین به منظور استفاده با یک بالا. در حالی که یک نیمه پایین قالب را با نیمه بالا قالب بندی می کند، پایین دیگر در دسترس است تا با قرار دادن لود شود.

از آنجایی که چندین نیمه پایین به شما اجازه می دهد تا درج ها در یک سطح بارگذاری شوند، در حالی که دیگران قالب بندی می شوند، زمان فشار کاهش می یابد.

این بخش فلز به قالب برای قالب سازی است.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
مورب پیچ M5 برای قالب بندی پلاستیکی دو اتصال دهنده مواد آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!