• پوشش ABS از ماشین POS ماشین تزریق قالب HASCO استاندارد
پوشش ABS از ماشین POS ماشین تزریق قالب HASCO استاندارد

پوشش ABS از ماشین POS ماشین تزریق قالب HASCO استاندارد

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FORWA
گواهی: ISO9001:2008
شماره مدل: F15053

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: 0.5 USD/PCS
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: یک هفته
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000pcs/ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: قالب تزریق پلاستیک تایپ کنید: قالب سری
حفره: 1 * 1 مواد هسته / حفره: 1.2343 / 1.2311 / SKD61، S136، P20، H13،738H ...
اتمام سطح: صیقل دادن سیستم دونده: دونده سرد
استاندارد: هسکو مواد اولیه: ABS
برجسته:

قطعات پلاستیکی سفارشی

,

قطعات پلاستیکی

توضیحات محصول

پوشش ABS از ماشین POS ماشین تزریق قالب HASCO استاندارد

پوشش ABS ماشین POS ماشین حساب اعتباری برای تزریق قطعات قالب

مشخصات فنی:

قالب گیری تزریقی

دستورالعمل طراحی

قالب گیری تزریقی برای ساخت انواع قطعات متنوع از اجزای کوچک مانند جعبه باطری AAA به اجزای بزرگ مانند پانل های بدن کامیون استفاده می شود. هنگامی که یک جزء طراحی شده است، یک قالب ساخته شده و با دقت ماشینکاری می شود تا ویژگی های بخش مورد نظر را شکل دهد. قالب گیری تزریقی زمانی اتفاق می افتد که یک ماده پلاستیکی گرمانرم یا گرماسخت به یک بشکه گرم متصل شود، مخلوط شده و به داخل حفره قالب ریخته می شود، جایی که قبل از حذف، آن را سرد و سخت می کند.

TOOLING

قالب و die به صورت متناوب استفاده می شود تا توصیف ابزار مورد استفاده برای تولید قطعات پلاستیکی باشد. آنها معمولا از فولاد ضد زنگ، فولاد سخت، آلومینیوم و / یا آلیاژ مس بریلیوم ساخته می شوند. از این مواد، قالب های فولادی سخت را گران تر می سازند، اما کاربر را عمر طولانی خود را ارائه می دهد، که هزینه آن را به میزان کم با گسترش آن به مقدار بیشتری می پردازد. برای کم حجم و یا اجزای بزرگ، قالب های فولاد قبل از سخت شدن، گزینه ارزان تر و ارزان تر را ارائه می دهند.

قالب های ارزان تر از آلومینیوم تولید می شوند. وقتی طراحی و ساخته شده با استفاده از ماشین آلات CNC یا فرآیندهای ماشینکاری الکتریکی، این قالب ها می توانند از لحاظ اقتصادی دهها هزار تا صدها هزار قطعات تولید کنند. توجه داشته باشید که مس بریلیوم اغلب در مناطقی از قالب استفاده می شود که نیازمند حذف سریع گرما یا مکان هایی است که بیشترین گرمای برشی را ایجاد می کنند.

قالب گیری تزریقی

فرایند ریخته گری تزریقی از یک پلاستیک گرانول استفاده می کند که گرانش از یک قیف تغذیه می شود. یک پیستون پیچ نوع مواد را به یک اتاق گرم، به نام یک بشکه، جایی که آن را ذوب می شود، می سازد. پیستون همچنان پیشرفت می کند، فشار دادن پلیمر از طریق یک نازل در انتهای بشکه ای که در برابر قالب فشار داده می شود. پلاستیک وارد یک حفره قالب از طریق یک سیستم دروازه و دونده می شود. پس از حفره پر شده است، نگه داشتن فشار برای حفظ جابجایی ماده به عنوان آن را سرد می شود نگهداری می شود. در همین زمان، پیچ به گونه ای شکل می گیرد که شات بعدی به موقعیت آماده منتقل شود و بشکه بعد از گرم شدن بعدی به عقب برگردد. از آنجا که قالب سرد نگه داشته می شود، پلاستیکی به زودی پس از قالب پر می شود. هنگامی که بخشی از داخل قالب به طور کامل خنک می شود، قالب باز می شود و قسمت خارج می شود. چرخه قالب گیری تزریق بعدی شروع می شود که قالب بسته می شود و پلیمر به داخل حفره قالب تزریق می شود.

مواد ریخته گری تزریقی

انتخاب مواد: بسیاری از مواد گرمانرم موجود است. انتخاب به برنامه خاص بستگی دارد. نمودار زیر برخی از رایج ترین مواد مورد استفاده را نشان می دهد.

این نمونه پلاستیکی در دستگاه POS استفاده شد.

پوشش پلاستیکی ماشین حساب اعتباری که در بانک، فروشگاه، سوپرمارکت استفاده می شود.

پوشش ماشین حساب

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
پوشش ABS از ماشین POS ماشین تزریق قالب HASCO استاندارد آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!