• قاب قاب قرص Ipad قاب تزئینی قطعات قالب ABS
قاب قاب قرص Ipad قاب تزئینی قطعات قالب ABS

قاب قاب قرص Ipad قاب تزئینی قطعات قالب ABS

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FORWA
گواهی: ISO9001:2008
شماره مدل: F15055

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: 0.5 USD/PCS
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: یک هفته
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000pcs/ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: قالب تزریق پلاستیک تایپ کنید: قالب سری
حفره: 1 * 1 مواد هسته / حفره: 1.2343 / 1.2311 / SKD61، S136، P20، H13،738H ...
اتمام سطح: صیقل دادن سیستم دونده: دونده سرد
استاندارد: هسکو مواد اولیه: ABS
برجسته:

قالب تزریق پلاستیک سفارشی

,

قطعات پلاستیکی سفارشی

توضیحات محصول

قاب قاب قرص Ipad قاب تزئینی قطعات قالب ABS

محصول الکتریکی - قاب قرص قاب آیپد برای تزریق قطعات قالب

قالب تزریق پلاستیک سفارشی: قطعات با کیفیت بالاتر با هزینه کم

قطعات پیچیده و مهم استفاده می شود، زیرا آنها اغلب شامل شکل ها، اندازه ها و مواد چالش برانگیز هستند. بسیاری از قالب های تزریق سفارشی به سادگی تخصص، تجهیزات و یا دانش فنی برای ساخت این اجزاء ندارند.

این جایی است که فورا در چین می آید، ما در ساخت قطعات سفارشی و انتقادی از قطعات پلاستیکی یا محصولات با ضمانت های ضعیف مانند .001 اینچ تخصص داریم.

این سطح پیشرفته قالب گیری تزریقی به دانش عمیق ما از علم مواد و تجهیزات و کنترل های تزریق پیشرفته کمک می کند. فرایند قالب گیری تزریقی پلاستیکی ایده آل برای ساخت محصولات با کارایی بالا و پیچیده از مواد مختلف است که نیاز به بالاترین دقت دارند.

قالب گیری تزریقی پلاستیکی پیچیده به روش های مختلف علمی، ابزارهای تحلیلی و تکنولوژی های فرایند ریخته گری جهت دستیابی به الزامات عملکرد برای اجزای پلاستیکی انتقادی استفاده می شود.

این رویکرد چهار مرحله کلیدی توسعه محصول را بهینه می کند:

  • طراحی بخش
  • انتخاب مواد
  • طراحی قالب
  • کنترل فرایند

بهتر است ابتدا یک پروژه قالب گیری تزریقی پلاستیکی سفارشی را در مرحله طراحی طراحی کنید، زمانی که تنظیمات می تواند به راحتی انجام شود بدون تأثیر قابل توجهی بر کل هزینه ها و زمان بندی محصول. این جایی است که همه گزینه ها برای به حداکثر رساندن طراحی محصول برای قابلیت تولید طراحی شده اند.

انتخاب مواد یکی از مهمترین مراحل در قالب بندی تزریقی پلاستیکی پیچیده است.

به عنوان محصولات حیاتی استفاده شده پیچیده تر می شود، طرح ها به طور فزاینده ای نیاز به مواد مختلف دارند.

این پلیمرها باید در طیف وسیعی از شرایط برای اطمینان از پیوند دائمی و عملکرد بی نظیر باشند.

در طول فرایند قالب گیری تزریقی پلاستیک، پلاستیک های مذاب با استفاده از حسگرهای حفره قالب، اندازه گیری پارامترهای فشار و دمای نظارت می شود.

در صورت نیاز، تنظیمات را می توانید در زمان واقعی در طول فرایند ریخته گری انجام دهید تا مطمئن شوید که محصولات با کیفیت بالا تولید می شوند.

بسته به طراحی محصول و استفاده نهایی، فن آوری های قالب گیری که در قالب قالب گیری تزریقی پیچیده مورد استفاده قرار می گیرند، عبارتند از: قالب سازی علمی، قالب بندی درج، قالب گیری چند منظوره و قالب گیری بر روی قالب. به عنوان مثال، overmolding یک لمس بیرونی لمسی را به محصولات اضافه می کند که باعث افزایش جذب و ظاهر شیک است که برای مصرف کنندگان جذاب است. همچنین باعث کاهش ضربه و لرزش، صدا را کاهش می دهد، عایق الکتریکی را فراهم می کند و مقاومت شیمیایی / UV را بهبود می بخشد که این باعث افزایش طول عمر محصول می شود.

فرایند قالب گیری تزریقی پلاستیکی سفارشی می تواند برای هر پروژه برای به حداکثر رساندن کیفیت و قابلیت تولید، سفارشی شود.

این با ارتباطات آغاز می شود تا بهترین فرآیند ممکن را طراحی کند، ما باید در سطح عمیق و جامع، دیدگاه مشتری برای محصول را درک کنیم.

شاید مهمتر از همه، فرایند قالب گیری تزریقی پلاستیک ما مهندسان را آزادی طراحی برای ایجاد ویژگی های جدید و محصولات پیشرفته تر فراهم می کند. با بهینه سازی فرایند تولید و سرعت بخشیدن به تولید، تزریق قالب بندی سفارشی باعث کیفیت بالاتر، هزینه های پایین تر و رضایت می شود.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
قاب قاب قرص Ipad قاب تزئینی قطعات قالب ABS آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!